خرد!

11

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

12 نظر در مورد “خرد!

  1. من هرچی بیشتر مطالعه میکنم،بیشتر احساس نادانی میکنم.تازه میفهمم دایره ی نادانسته هام چقدر گسترده هست و دانسته هام در حد قطره هم نیست.عاشق اینم که یاد بگیرم و یاد بگیرم.همیشه می‌ترسیدم که با مرگ دیگه فرصت مطالعه ی کتابهای دلخواهم رو از دست بدم.اما از وقتی مطمئن شدم که باز برمیگردم،دیگه ترس از دست دادن فرصت مطالعه خیلی آزارم نمیده،با خودم میگم تو زندگی بعدی به ادامه ی مطالعاتم و رسیدن به آگاهی بیشتر میپردازم.

  2. با تشکر. وحشتناک ترین و مخرب ترین توهم انسان ابنست متصور شود می داند و خیلی هم میداند. دنیا و کهکشان جهانی را همانند پازل (جورچین) بزرگی در نظر بگیرید که بشربه چند قطعه از هزاران قطعه ان دست یافته است و اکنون با این اطلاعات بسیار کم می خواهد در همه موارد راهکار دهد. نگاهی به جامعه خویش و کره زمین و وضع اسفبارشان, عملکرد و گسترش دانش انسان بی خردی است که سینه ماذرش را گاز می زند.

دیدگاهتان را بنویسید