جلسه پرسش و پاسخ با استاد کاظم پور همراه با شرکت کنندگان آموزشگاه راستمرد (صوتی/تصویری)

درود دوستان،

دیشب دومین جلسه پرسش و پاسخ با عزیزان همراه در دوره های آنلاین آموزشگاه راستمرد برگزار شد. ابتدا چند دقیقه ای من راجع به این موضوع صحبت کردم که آیا رشد درونی و بیداری کندالینی و رسیدن به حقیقت یا باز کردن چاکراها نیاز به تکنیک و تمرین ویژه داره یا اینکه نه میشه بدون تمرین و خود به خودی هم رخ بده مثل اتفاقی که برای خیلی انسان های بزرگ رخ داده. بعد هم دوستان سوالات خودشون رو هم مطرح کردن. میتونید ویدئوی این ملاقات رو از مشاهده کنید.

کلیپ سخنرانی:

فایل صوتی سخنرانی (۱ ساعت):

بیداری کندالینی
هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

3 نظر در مورد “جلسه پرسش و پاسخ با استاد کاظم پور همراه با شرکت کنندگان آموزشگاه راستمرد (صوتی/تصویری)

 1. متاسفانه ادمین سایت به درخواست ها رسیدگی نمیکنه
  بهتر نیست به جای کمیت بیشتر به کیفیت فکر کنید
  به جای برداشتن راست کلیک روی سایت و درخواست به اشتراک گذاری به اجبار و برای درامد یا هر چیزی که هست یه فکری به همین چهار تا کاربری که دارید بکنید

  • دوست گرامی هر سایتی یک سری خدمات رایگان داره و یک سری خدمات ویژه، چندین بار خدمت شما عرض شد که آقای کاظم پور جواب سوالات شخصی رو نمیدن و برای اون کار مشاوره و.. هست اما شما متاسفانه متاسفانه به تمسخر در بخش پشتیبانی سایت پیام گذاشتید که مگه بیکارم که برم وقت مشاوره بگیرم؟!
   و اینجا هم این پیام و ادبیات شما هست که مدعی هستید ادمین رسیدگی نمیکنه.
   حالا اگر دوست دارید و فکر می کنید این سایت بهتون کمک میکنه میتونید به مطالعه و مراجعه به سایت ادامه بدید اما اگر فکر میکنید به خاطر ما دارید به سایت سر میزنید یا وقتتون تلف میشه قطعا هیچ کدوم از ما راضی نیستیم که شما وقت گرانبهاتون اینجا هدر بره و توصیه میکنیم دیگه به اینجا سر نزنید، چون گویا به هر دلیل انتظارات توی ذهنتون بوجود اومده که امکان براوردنشون در اینجا وجود نداره.
   لطفا از ادامه پاسخگویی و کامنت گذاری در این مبحث اکیدا خودداری کنید چون قبلا هم ذکر شده که کامنت ها به علت امتیازی بودن فقط برای نظر در مورد پست مورد نظر هستن. شما میتونید انتقادات و پیشنهاداتون رو با ایمیل زیر مطرح کنید
   [email protected]
   سایر کامنت های پیش از این هم پاک میشه

دیدگاهتان را بنویسید