podcast
telegram

دوره ها و کارگاهها توضیح مفصل

در زیر لیست دوره ها و کارگاههای راستمرد را مشاهده می کنید. همه دوره ها به صورت آنلاین می باشد و مکان برگزاری آنها گروههایی است که در همین سایت تشکیل می شود.
لطفا به این نکات “مهم” توجه کنید:
اول اینکه حتما در سایت ثبت نام کنید.
دوم اینکه بعد از پرداخت وجه “فرم ثبت نام” پایین صفحه را پر کنید.
سوم در صورتی که فقط جزوات دوره ها را میخواهید و مایل به شرکت در کلاس ها نیستید به کتابخانه سایت سر بزنید.
چهارم اینکه “حداکثر” ۵۰ درصد هزینه دوره ها با امتیاز فعالیت در سایت قابل پرداخت است و ۵۰ درصد بعدی حتما باید خریداری شود. 

درخت زندگی و کارت های تاروت

تعداد جلسات: ۶

درخت زندگی مفهومی است که اساس بسیاری از مکاتب معنوی از جمله تاروت را تشکیل می دهد. در این دوره ابتدا با معنا و مفهوم درخت زندگی و کاربرد آن در معنویت آشنا می شوید سپس بر اساس این دانش به تعبیر و تفسیر کارت های تاروت، استفاده از آنها در تفال و مراقبه می پردازیم. برای این دوره نیاز به کارت های چاپ شده “دسته ویت” دارید.

رئوس مطالب این دوره:

دوره مراقبه
  • تاریخچه، مفاهیم بنیادین، سوالات متداول و باورهای رایج نادرست
  • توضیحات ده سفیرا و مسیرهای ۲۲گانه درخت زندگی
  • نحوه محاسبه حرکت انرژی بروی درخت زندگی و معانی کارت های تاروت بر اساس این حرکت
  • معانی کارت های صغیر و تکنیک پایه ای جادوی مسیرها

دوره قدرت (نحوه طراحی مراسم)

تعداد جلسات: ۶

پیش نیاز: تاروت و درخت زندگی

برخی در علوم معنوی در جستجوی معرفت و خودشناسی هستند و عده ای دیگر به دنبال استفاده از این علوم برای ایجاد تغییرات در دنیای بیرون و رسیدن به خواسته ها. در این دوره شما با اصول مشترک و پایه های یک مراسم جادویی برای برآوردن خواسته ها آشنا خواهید شد. و در انتهای دوره قادر خواهید بود برای رسیدن به هر خواسته ای یک مراسم مناسب برای آن طراحی و اجرا کنید. البته برای درک بهتر این دوره آشنایی مقدماتی با معنویت و همچنین شرکت در دوره “تاروت و درخت زندگی” توصیه می شود.

رئوس مطالب:

اصول درست تعیین هدف

سه گام هماهنگ کننده مراسم شامل الهه ها، مسیرها و تشابهات

نحوه کسب آمادگی های شخصی لازم و فراهم کردن مکان مناسب مراسم

زمان سنجی (نحوه تعیین زمان مناسب برای هر نوع مراسم)

برقراری لینک جادویی (وصل کردن انرژی عوالم بالایی به شیء مادی برای تکمیل مراسم)

گشودن ۷ چاکرا (مقدمه کندالینی یوگا)

تعداد جلسات: ۸

همان طور که از اسم این دوره بر میاید هدف آن شناسایی، توانمندسازی و بازگشایی ۷ چاکراست، همین طور آماده شدن برای بیداری کندالینی. در این دوره کارآموزان با تمرینات تخصصی لازم برای پاکسازی و بیدار کردن ۷ چاکرا و نشانه های دقیق موفقیت در بیداری هر کدام از چاکراها آشنا شده و برای تمرین کندالینی در سطوح بالاتر آماده می شوند. بر خلاف اکثر مطالب که کپی برداری از منابع مختلف است، مطالب این دوره حاصل تجارب و آموزش های عملی است که بنده شخصا از اساتید دریافت و سالها تمرین کرده ام. به همین خاطر حاوی اطلاعات دقیق و تمرینات کاملا عملی برای بازگشایی چاکراهاست.

رئوس مطالب: پیش در آمد، تقویت و نیرومند سازی چاکراهای ریشه، خاجی، خورشیدی، قلب، گلو، چشم سوم و تاج سر

خویش تحول گری

تعداد جلسات: ۶ جلسه

این دوره را می توان قلب دوره های راستمرد دانست. این دوره ترکیبی است از علوم باطنی و روانشناسی که به شخص کمک می کند علاوه بر پا گذاشتن در مسیر معنویت و شناخت خود، اسیر توهمات و مشکلات معمول این راه هم نگردد. همین طور سایر علوم پایه مثل علم اعداد و ستاره شناسی نیز در این دوره آموزش داده می شوند.

رئوس مطالب این دوره عبارتند از: مراقبه آتش (مراسمی ۲۱ روزه برای تحول درونی عظیم)، وقتی آدم دانشمند می شود (چطور تجارب معنوی را از دید علمی اعتبار سنجی کنیم)، آیا هیچ به آسمان می نگری (ستاره شناسی تخصصی برای جادوگران و رازورزان)، خردورزی (تفکر منطقی آلبرت الیس)، علوم حروف، رفتارگرایی و روان بنه ها (روانشناسی)، مربع های جادویی، نحوه ساخت طلسم به صورت ساده و عملی

شمنیزم

هر چند همان طور که بدرستی گفته شده شمنیزم باید حضوری و نزد استاد اموخته شود اما اصولی در شمنیزم هست که مطالعه و تمرین آنها برای آشنایی و چند سال اول کارآموزی حتی از راه دور نیز ممکن می باشند. متاسفانه عزیزانی که در ایران هستند معمولا شمنیزم را تنها با نام کاستاندا می شناسند. در حالی که کتب کاستاندا تنها بخش کوچکی از دانش وسیع شمنیزم می باشد. هدف این دوره معرفی اصول تئوری و عملی شمنیزم از دیدگاهی متفاوت به همراه تمرین های عملی اساتید واقعی این راه می باشد.

روانشناسی عمقی یونگ و کاربرد عملی آن

تعداد جلسات: ۶

کارل گوستاو یونگ در بین روانشناسان و رازورزان جایگاه خاصی دارد. او نه کاملا دانشمند و مرد علم است و نه کاملا رازورز و عارف. بلکه چیزی بینابین این دوست که همین موضوع ارزش نوشته ها و آموزه های او را دو چندان می کند. چرا که با دیدی علمی و بدور از خرافات و پیشداوری ها فرایندهای روحی و درونی را کاویده و حاصل تجارب و تحقیقات خود را در کتب و رساله های بسیاری برجا گذاشته است.

من یونگ را همیشه معلم روحی خود یافته ام که آنچه می نگاشته با درون من هماهنگ بوده و با سوالاتی که در ذهن داشته ام همخوانی کامل داشته، گویی که خودم این مسیر را تا به انتها رفته باشم و بعد کتابی مکتوب کرده باشم. هدف این دوره منتقل کردن همین دانش به عزیزان است. و فکر می کنم هم روانشناسانی که با روح و روان انسان ها و درمان آن سروکار دارند از این دوره استفاده می برند و هم سالکانی که به دنبال چهارچوب و نقشه راهی عملی برای طی طریق هستند.

در این دوره ما با نیم نگاهی به سلوک روحی خود یونگ سعی می کنیم مفاهیم پایه ای او که ارزش عملی و کاربردی دارند از قبیل ناخودآگاه فردی و جمعی، کهن الگوها، نقاب و سایه و غیره را کاملا مورد کاوش قرار دهیم. همین طور شما را با تکنیک منحصر بفردی که یونگ برای دسترسی به ناخودآگاهش تدوین کرده بود و تا اواخر عمرش آن را از انظار عموم پنهان می کرد، آشنا خواهیم ساخت. همین طور با نمادشناسی و تعبیر خوابها به شیوه یونگ آشنا خواهید شد.

البته دقت کنید که ما صرفا به آموزه ها و مطالب خود دکتر یونگ می پردازیم نه مفاهیمی که شاگردان و هوادارن او بعدا بوجود آوردند. مثلا دسته بندی کهن الگوها که براساس خدایان یونانی برای زنان و مردان تدوین شده و خیلی ها آن را متعلق به دکتر یونگ می دانند توسط شینودا بولن تدوین شده که در حیطه مطالب این دوره نمی گنجد.

دوره فشرده آشنایی با مراقبه و شیوه های رسیدن به سکوت درونی

تعداد جلسات: ۴

مراقبه، مراقبه و مراقبه. این واژه ایست که همه علاقمندان به معنویت و خودشناسی بارها و بارها با آن برخورد کرده اند و برهیچ کس اهمیت توانایی کنترل ذهن و رسیدن به سکوت درونی پوشیده نیست. اما واقعا مراقبه چیست؟

آیا مراقبه تمرکز ذهنی است؟ آیا مراقبه و هیپنوتیزم مشابه هم هستند؟ واقعا نشستن در وضعیتی خاص و بستن چشم ها به معنای مراقبه است؟ براستی به چه وضعیت و حالتی مراقبه گفته می شود؟ آیا شما از قبل در لحظاتی خاص چنین حالتی را تجربه کرده اید یا اینکه مراقبه وضعیتی نوین است که تا بحال با آن برخورد نکرده اید؟

چرا اکثر افراد با وجود سالها مراقبه و تلاش همچنان از سکوت درونی بی بهره اند، گویی که سکوت آرزویی دست نیافتی یا خیلی دور است! همه اینها در واقع  بخاطر عدم آشنایی یا داشتن اطلاعات ناقص در مورد کارکرد ذهن و تعریف دقیق مراقبه است. در حالی که با شناخت دقیق از مراقبه واقعی و تمرین های درست می توان به سکوت درونی دست یافت (هر چند که نگاه داری این سکوت نیازمند تمرین مداوم است). که به نوبه خود پیش نیاز هر تمرین معنوی پیشرفته تر است.

اگر به دنبال جواب سوالات بالا و رسیدن به درکی عمقی از معنای مراقبه و کارکرد ذهن هستید این دوره مناسب شماست!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️