tabligh-shoma
amuzeshgah

تست شخصیت شناسی بر اساس ماندالاها

ابتدا از عکس زیر ماندالایی را انتخاب کنید که بیش از همه آن را می پسندید (سعی کنید زیاد فکر نکنید و شهودی انتخاب کنید) سپس از دفترچه زیر تعبیر آن را بخوانید. همین طور اگر نتیجه تستتان جالب بود آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید..

تست شخصیت بر اساس ماندالا

لینک دانلود پاسخ تست:

برای دانلود بروی این لینک کلیک کنید.

بیداری کندالینی

می توانید از لینک زیر، مقاله مربوط به چگونگی استفاده از ماندالاها جهت رسیدن به اهداف برترتان و همچنین فیلم نحوه ساختن ماندالای شخصی خود را بیاموزید:

ساختن ماندالا برای آشکار کردن هدف شما_ بهمراه ویدئوی نحوه ساخت ماندالا

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

Related Post

تصویر پروفایل بهنام کاظم پور

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

35 نظر در مورد “تست شخصیت شناسی بر اساس ماندالاها

 1. سلام خوب وعالی بود.
  مثلث محکمترین شکل و دایره کامل تزین شکل است ۳۶۰درجه کامل و بالا وپایین ندارد بی نهایت قطر دارد فاصله هر نقطه از مرکز تا محیط برابر است.

  شاید برای همین تمام ستارگان سیارات کروی هستند کامل ترین حالت و یک نکته مهم دایره این است که:
  ۳۶۰=۳+۶+۰=۹
  ۱۸۰=۱+۸+۰=۹
  ۹۰=۹+۰=۹
  ۴۵=۴+۵=۹
  ۲۲/۵=۲+۲+۵=۹
  :
  :
  :
  تشکر عالی بود

 2. خیلی عجیب و جالب بود.من ۳ رو انتخاب کردم. مواردی که توش اعلام کرده خیلی مشابه با چیزیه که از درون خودم اطلاع دارم و روح جغد که خیلی برام عجیب بود چون من علاقه ویژه ای به جغد دارم و اون رو نماد خرد میدونم
  با سپاس

 3. راستمرد سلام
  من از مطالب سایتتون خیلی خوشم اومده. مطالبتون بروز و نابه. این تست هم خیلی جالب بود و به نظر من اگر کسایی هستن که دنبال فال و از این طور مطالب هستن( که من باهاش موافق نیستم) بیان و این تست رو انجام بدن و مطالب این سایت رو بخونن بهشون بیشتر کمک می کنه. چون با شناخت از خود و انتخاب جواب بر اساس اون برداشتی که از سوالات یا اشکال موجود در تست ها صورت می گیره به این نکته می رسیم که ریشه همه چیز رو در خودمون می تونیم بهبود و ارتقا بدیم .
  براتون آرزوی موفقیت می کنم

 4. با درود و سپاس
  مطالب اموزنده و جالب بودن و سوالي كه برام پيش امد اينكه ايا شماره ١٥ كه روح مار را انتخاب كردم نشاندهنده شخصبت و خلق و خوي منم هست ؟ مثلا مي گن فلاني زبانش مثل مار نيش داره ايا اين به معني داشتن روح مار تعبير ميشه ؟

 5. من بین ۶ و ۱۵ گیر کردم. جالبه عدد ۶ عنصر آب و مونث بود که عنصر ماه تولدم هم هست (اسفند) و روح نهنگ…
  عدد ۱۵ عنصر آتش و روح مار. بیشتر با ۶ ارتباط برقرارکردم ولی تو زندگیم خیلی وقتها هم مثل روح مار عمل میکنم. :)
  مرسی بابت این مطلب جذاب :)

 6. خیلی جالب بود ،مرسی:-)
  من ۱ رو انتخاب کردم .به نظرم تعبیر درستی داشت،فقط تو بخش آخر تعبیر جمله ای هست که متوجه منظورش نمیشم :” ممکن است روحتان از شما بخواهد توجهتان را معطوف به ایجاد نیروی هماهنگ تری درون روح و بدن و ذهن تان کنید” . نمیدونم نیروی هماهنگ تر چی میتونه باشه ! ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

پاسخ دهید