تست شخصیت شناسی بر اساس ماندالاها

ابتدا از عکس زیر ماندالایی را انتخاب کنید که بیش از همه آن را می پسندید (سعی کنید زیاد فکر نکنید و شهودی انتخاب کنید) سپس از دفترچه زیر تعبیر آن را بخوانید. همین طور اگر نتیجه تستتان جالب بود آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید..

تست شخصیت بر اساس ماندالا

لینک دانلود پاسخ تست:

برای دانلود بروی این لینک کلیک کنید.


می توانید از لینک زیر، مقاله مربوط به چگونگی استفاده از ماندالاها جهت رسیدن به اهداف برترتان و همچنین فیلم نحوه ساختن ماندالای شخصی خود را بیاموزید:

ساختن ماندالا برای آشکار کردن هدف شما_ بهمراه ویدئوی نحوه ساخت ماندالا

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

75 نظر در مورد “تست شخصیت شناسی بر اساس ماندالاها

  1. من خیلی از ماندالا ها خوشم اومده. لطفا مطالب بیشتری در این باره توی سایت بزارید. مثلا نحوه تفسیر ماندالا ها ، نماد ها در کشیدن ماندالا ، و اینکه چجوری مثلا ماندالای ۱۴ حامل روح اسب شده. ایا ما هم میتونیم این کارو انجام بدیم؟ و از این دسته مسایل. یا سایتی خارجی معرفی کنید که در این باره توضیح داده باشه. باز هم تشکر فراوان از همه اساتید

دیدگاهتان را بنویسید