تاریخ و مکان دقیق گردهمایی رنگین کمانی ترکیه مشخص شد.

 گرد همایی رنگین کمانی امسال در تاریخ ۵ ژوئن آغاز خواهد شد و برای یک ماه ادامه خواهد یافت.

Happy-Hippies-Embracing-Rainbow-Gathering-Washington-2011

به علت اینکه برگزارکنندگان این گردهمایی دوست ندارند اطلاعات دقیق این گردهمایی در اینترنت منتشر شود، از قرار دادن مکان دقیق گردهمایی معذوریم اما درصورتی‌که واقعاً مایل به شرکت هستید می‌توانید با ایمیل یا تلگرام من تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق برای شما ارسال شود.

Righttheprophet [at] yahoo.com

افزایش سطح انرژی

@rastmard تلگرام

پیام خصوصی به مدیر @admin

 

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید