بیدار شو!

بیدار شو

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

7 نظر در مورد “بیدار شو!

  1. چه تفسیر جالبی کردین
    دقیقا ذهن اکثر بشریت در عالم خوابی به سر می بره که همیشه خودش رو در حد یک گدا می بینه غافل از اینکه اگه بدونه چه قدرت درونی در وجودش هست که میتونه بی نیازترین عالمش کنه، کافیه فقط بیدار بشه

  2. با تشکر. قدرت و توانایی هر انسان فوق تصوراتش است موضوع مهم اینست که دریابیم : ابتدا بایستی در جستجوی اگاهی فردی باشیم و در صورت رسیدن به هوشیاری ناشی از اگاهی, به انتشار و پراکندن ان اقدام کنیم این شعور هنگامیکه از اساس درست باشد سبب وحدت می شود. یک جوی اب براحتی با چند بیل خاک, بسته و منحرف می شود ولی هیچ چیزی سد و مانع دریا و اقیانوس نمی شود. خودمان را باور کنیم تا از هزاران بند وابستگی دیدنی یا نادیدنی رها شویم و شاد زندگی کنیم که زندگی یک هدیه است.

دیدگاهتان را بنویسید