آیا می دانید راه های رسیدن به “بیداری روحی” چیست و نشانه های آن کدام است؟

آیا شما اکنون یک روح بیدار هستید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. بیداری روحی روش نوین و متفاوتی از اندیشیدن به جهان آفرینش، زندگی، مرگ، رفتار و باورهای انسان ها و حتی سیستم های اجتماعی را به شما می بخشد.

بیداری روحی در حقیقت چیست و چه معنایی برای شما دارد؟

ممکن است به این درک رسیده باشید که دنیا آنطور که بنظر می آید نیست. مرگ پایان زندگی نیست، تنها درآوردن کالبدی ست که برای هدفی به شما خدمت کرده است و پس از آن شما به سطح دیگری از وجود وارد می شوید. همچنین ممکن است فهمیده باشید که برای بشر چیزی فراتر از آنچه از سر گذرانده و نیز آنچه به سوی آن سوق داده می شود، وجود دارد. و اینکه انسان روحی ست که برای مدت زمانی، کالبدی فیزیکی اختیار کرده تا پس از کسب تجربیات و رشد و کمال لازم، به سرزمین های فراموش شده ای که از آن آمده برگردد.

Cameron-Gray-Art3

بیداری کندالینی

شما ممکن است از این راه ها به بیداری روحی رسیده باشید:

 1. مطالعه ادیان و مکاتب و متون معنوی
 2. دانستن اینکه زندگی چیزی بیش از اینی ست که مقابل چشمان ماست، از سنین پایین (ایمان قلبی)
 3. فهمیدن اینکه حتی علم نیز وجود نیروهایی را که روی فیزیک ما تاثیر گذارند، تایید می کند و یا یافته های جدید فیزیک کوانتوم و رفتار عجیب ذرات اتم مانند حضور در دو مکان در یک زمان، وجود سیاهچاله ها و کرم چاله ها، وجود نور به شکل موج و ذره بطور همزمان و ابعاد دیگر در عالم هستی
 4. یادآوری زندگی های گذشته
 5. کسب توانایی های روحی و تجربه عوالم دیگر
 6. خواب آگاهی و پرواز روح (خارج شدن از جسم هنگام خواب)
 7. ملاقات با افرادی که قدرت ها و دانش روحی دارند مانند مدیوم ها، شفاگران، معلمین یا اساتید معنوی
 8. تجربه معجزات و حوادث خارق عادت در زندگی و آنچه دیگران محال می پندارند
 9. آشنایی با تئوری توطئه و شواهد آن. برای مثال، این واقعیت که توانایی های روحی و معنوی همه ما بنابر دلایلی منفعت طلبانه، توسط ابزارهایی همچون تشویق به خرید بیشتر کالاها و رواج مصرف گرایی سرکوب شده اند، بطوری که توجه و تمرکز ما بیشتر به مادیگرایی معطوف شده و سود نخبگان سرمایه دار و کنترل گر را افزایش دهیم.

هر آنچه موجب جرقه این بیداری درون شما شده و آتش آن را شعله ور کرده، شما را اکنون در مسیر جستجوگری و اکتشافات قرار داده است. شما هم اکنون تمایل به مطالعه و تحقیق بیشتر و صحبت با دوستان و افرادی دارید که شما را درک می کنند.

ascension

شما ممکن است احساس کنید:

 1. که مانند روح بالغی هستید که توسط روح های نابالغ و بی اعتنای دیگر احاطه شده اید.
 2. که فقط با افراد روشنیده می توانید ارتباط برقرار کنید.
 3. که دیگر نمی توانید جنگ، فقر، بدبختی و هر نوع بی عدالتی دیگری را تحمل کنید.
 4. که می خواهید کمک کنید تا درد و ناراحتی دیگران کاهش یابد.
 5. که تمایل زیادی به بخشیدن و دریافت کردن عشق دارید.
 6. که نیاز مبرم به مراقبه و آرامش ذهن و درون دارید.
 7. که نیاز به دانش و خرد بیشتر دارید.
 8. که می توانید دنیا را از بالا و متفاوت از دیگران ببینید.
 9. که تمایل زیادی برای گذران وقت با طبیعت، کودکان و حیوانات دارید.
 10. زمانی که محبت و خوبی می بینید یا درباره آن می شنوید، شادی عمیقی احساس می کنید.
 11. از اینکه دنیا اکنون به این شکل است، ناامید و غمگین هستید. از اینکه اغلب مردم در خواب بسر می برند، اذهان آنان توسط رسانه های جمعی منحرف شده است و پول، قدرت و طمع آنها را به دام انداخته است. از اینکه انسان ها راه هماهنگی با یکدیگر و محیط زیست خود را از دست داده اند و انسانیت و خود حقیقی شان را گم کرده اند و …
 12. بجای تبعیت از عرف جامعه، قوانین خاص خود را خلق می کنید و به هیچ وجه نمی توانید قوانین ناعادلانه را بپذیرید.
 13. بجای پیروی از آداب و رسوم قدیمی، از شم و شهود درونی خودتان پیروی می کنید.
 14. شما طوری رفتار می کنید که گویی در خلق دنیا سهیم بوده اید و همواره سعی می کنید که نظر مردم را نسبت به خداوند و دنیا مثبت کنید. و با افرادی که با فریب نظر مردم را منفی می کنند، احساس خصومت می کنید.
 15. درک می کنید که نظرات مختلف، صرفاَ عقاید دیگران هستند و تمایل خود را برای طرفداری یا مخالفت با آنان از دست می دهید.
 16. توجه شما از حوادث و هیاهوی بیرونی به حالات روحی و درونی خودتان معطوف می شود.

در نهایت این بیداری متعلق به شماست. زمانی که بیدار می شوید، به یک جنگجوی نور مبدل می گردید و از توانایی های خود آگاه می شوید. هر چه تمایل دارید بسازید و به اشتراک بگذارید و نور و آگاهی بپراکنید. این مسئولیت شما پس از بیداری ست!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

36 نظر در مورد “آیا می دانید راه های رسیدن به “بیداری روحی” چیست و نشانه های آن کدام است؟

 1. این موج اگاهی بعد از سال ۲۰۱۲ به زمین و انسان روانه شد…به همین علت اکثرا الان این نشانه ها رو داریم اما در واقع این شروع راه هست و بعد ازین همه چیز انتخاب ماست ، انتخابی اگاهانه تقریبا حجت تمام شده و زمان عمل هست ، زمان درخواست کمک از خودبرتر و راهنمایان … صرف دانستن نشان انسان کامل بودن نیست… ضمنا تشکر بابت این مظلب مفید

 2. با سلام و احترام
  چقدر مطلب عالی و مهمی
  سپاس فراوان
  اشک تو چشام جمع شده و خوشحالم که این حسهای زیبا بین بعضی افراد هست
  و امیدوارم همه به سوی نور در نور لبریز باشیم و عشق و شادی در کل جهان جاری باشه.

 3. ممنون روناک جان مطلب خیلی با ارزشی بود
  و ۱ نکته که باید اضافه کنم
  زمان بیداری و تغییر است و همه ما در مسیر بیداری قرار می گیریم و انتخاب با خود ما است
  یا هنوز ترجیح می دیم در خواب بمونیم و در چرخه تکرار بعد سوم در جا بزنیم
  یا هماهنگ با موج بیداری ارتعاشتمون را بالا ببریم تا آگاهی حقیقی را دریافت کنیم
  و بتونیم نقشی در آگاه کردن دیگران داشته باشیم

 4. ممنون از نویسنده محترم. تنهایی یکی از بزرگترین هدایای “بیداری روحی” است چون شما با چیزهایی روبرو هستید و یا انتخاب می کتید که به افزایش شعاع “بیداری روحی” شما بیافزاید. ما در کانون انواع بلندگوهای کر کننده ای هستیم که از همه چیز… صحبت می کند الا معنای زندگی معنوی ما, و ذهن که اشوبگر این معرکه است اغازگر تشویش, اضطراب, ترس, … و گاه شادی های زودگذر است. دوری و فرار از اینچنین جامعه و اقوامی هرگز توصیه نمیشود حتا اگر بحث ها و صحبت های انان, سبب ناراحت شما شود نتیجه این تحمل به پذیرش شما, منتهی می شود و پرسشی در دیگران که چرا در غیبت شرکت نمی کند چرا… چرا…. و… این پرسش ها باعث می شود تا بخواهند از “ارامش” شما بهره مند شوند در نتیجه با شما تماس می گیرند و جستجوی پاسخ می نمایند. متصورم هدف و “راز” بیداری روحانی کمک به پیشرفت دیگران و از خود “رها” شدن, اغاز گشته است. هیچ تبلیغ و فشاری جز عمل شما, چاره گر و چاره ساز نیست……

 5. با سلام وخداقوت
  با خواندن این مطالب دریافتم که اکثر آدمها در درون خود تقریبا به این بیداری روحی رسیدن واین یک مهر تایید برروی رفتن به بعد پنجم با جسم فیزیکی میباشد برای من خیلی قابل توجه وخوشحال کننده است
  بهترینها ازآن شماست

 6. با خوندن این مطلب یه سوال برام پیش اومد، به نظرتون حدودا چند درصد از آدما به بیداری روح رسیدن؟(بر طبق مطلبی که نوشتید)
  من این ۱۶ موردی که نوشتید رو دارم، فقط همیشه فکر میکنم بیشتر آدمای دنیا(به غیر آدمای خیلی خیلی منفی) هم همینطورین وچنین تفکراتی دارن تو خلوت خودشون (حداقل ۱۰ مورد از ۱۶ مورد رو) و بیانش نمیکنن . فکر نمی کردم اینا نشونه های بیداری روح میتونن باشن و خیلیا ممکنه نداشته باشنشون.

  • اینها همه نشونه این هستن که فرد از منطق گرایی و مادی گرایی صرف فراتر رفته و آماده پرورش و بیدارسازی توانایی های روحیش هست. نشونه های بیداری روجی با کمال و روشنیدگی متفاوته و میتونه شامل خیلی از افراد بشه.

  • دوست من، اینکه در حقیقت شما یک مبارز نور هستید یا نه به انتخاب خودتونه، به مفهومی مربوط میشه که براتون داره. مهمتر از همه اینه که فردی بخواد و تصمیم بگیره مبارز روشنایی باشه، از کارها و کمک های کوچک گرفته تا خدمات بزرگ برای بشریت و زمین.

  • هر کس باید کار خودش رو بکنه و چیزی که درونش هست رو ارائه بده. همون طوری که میگه از کوزه همان برون تراود که در اوست.
   حالا چه بقیه همراه باشن چه نه. البته طبیعتا افراد همفکر خیلی میتونن کمک کنن ولی خب در نبودشون هم آدم باید به راهش ادامه بده. در تاریخ نمونه مردان بزرگ زیاد هست که علیرغم مواجه شدن با کوته فکری ها همچنان با راهشون ادامه دادن

 7. ممنون..
  کاملا درسته و من فکر میکنم جریانات اتفاقات دنیا ، مردم (بیشتر جوانان و سنینی که آزادی تفکری بیشتری دارند) رو به سمتی سوق داد که بیشتر به مطالعه و تحقیق این موارد که باعث بیداری روحی مشه شده ولی باز موجی جدید که به وسیله ابزارهای رسانه ای مانند شبکه های اجتماعی راه اوفتاده با پوک و پوچ کردن مغزها و ایجاد فساد های اجتماعی جلوی این اتفاق رو بگیرن..
  به نظر من ما کسانی که به بیداری روحی رسیدیم باید راهی برای جلو گیری از این موج و ایجاد آگاهی اجتماعی کنیم…
  البته با حفظ احترام و اعتدال…
  بازم ممنون از زحمات و مطالب خوبتون…

دیدگاهتان را بنویسید