ghavanin
tabligh-shoma

چطور ذهنمان را خاموش کنیم – کلیپ فن صحیح مراقبه توسط راهب تبتی

در این ویدئو کلیپ ۲ دقیقه ای یک راهب تبتی در مورد باور نادرست اکثر مردم در مورد مراقبه صحبت می کند و یکی از پایه ای ترین تکنیک های مراقبه را شرح می دهد:

برای آشنایی با روش های صحیح مراقبه و دریافت نتیجه کاربردی از آن می توانید به دوره مراقبه راستمرد وارد شوید. با این دوره درک متفاوتی از مراقبه خواهید داشت و روش های مراقبه صحیح و اصولی را که در کمتر جایی یافت می شود، خواهید آموخت. کافی ست روی عکس زیر کلیک کنید تا به دوره راهنمایی شوید:

برای ورود به دوره مراقبه عملی روی عکس کلیک کنید

Related Post

تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین علوم معنوی خصوصا کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

12 نظر در مورد “چطور ذهنمان را خاموش کنیم – کلیپ فن صحیح مراقبه توسط راهب تبتی

  1. من هر وقت میام به تنفسم توجه کنم تنفسم از حالت عادیش خارج میشه و انگار که تبدیل میشه به یک مساله ارادی، یعنی من باید نفس بکشم و در نتیجه یا نفس هام خیلی سطحی میشه یا خیلی عمیق میشه! الان نمیدونم این موضوع درسته یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید

    • نه اونطوری درست نیست. احتمالا شما هم ذهن قوی دارید و هم دوست دارید کنترل چیزها در دست خودتون باشه و حاضر به رها کردن نیستید. این نشون میده باید از مراقبه هایی که فعالیت بیشتری توشون هست مثل رقص و غیره شروع کنید و این مراقبه برای شما مناسب نیست

پاسخ دهید