فایل صوتی مراقبه – مشورت با راهنمای درون در تصمیم گیری های بزرگ زندگی

زندگی خواه ناخواه هر کسی را در موقعیتی قرار می دهد که مجبور است برای زندگیش تصمیم دشواری را اتخاذ کند. با این فایل صوتی مراقبه می توانید از شهود و راهنمای درونی خود برای تصمیم گیری های بزرگ زندگی تان کمک بگیرید. 

شما می توانید فایل شخصی مراقبه هیپنوتیزمی خود را سفارش دهید. این فایل بر اساس ویژگی های فردی و مسئله مورد نظر شما تهیه می شود. و هزینه آن تنها معادل یک جلسه مشاوره روانشناسی است. 

برای ثبت درخواست یا از فرم تماس با ما استفاده کنید یا با ای دی تلگرام مدیر @rastmard تماس بگیرید.

لینک دانلود فایل صوتی از گوگل درایو (۹مگا بایت):

https://drive.google.com/file/d/0B7FElCsY4GrRdkZsRDBKRndrd0U/view?usp=sharing

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را آزمایش کرده تا به راه مناسب خود دست یابد. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و دوری از زندگی صنعتی و عواقب مخرب آن است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با سنت های طبیعتگرا آشناست.

10 نظر در مورد “فایل صوتی مراقبه – مشورت با راهنمای درون در تصمیم گیری های بزرگ زندگی

  1. ابتدا باید مراتب قدر شناسی و سپاس خودم را ابراز نمایم. درتمرین مراقبه و رجوع به ناخوداگاه تصاویری که من می دیدم کوچکی و نوزادی پسرم ولحظات شیرینی که با او تجربه کرده بودم در ذهنم نقش می بست اگر این موضوع که من چیزهایی را می بینم که تجربه خوب یا بد از ان داشته ام ایا جوابی که از ناخوداگاه می اید مطابق با شرایط زمانی و تغییر مصادیق است یا بدون توجه به وضعیت فعلی مطابق با انچه بوده و دیگر شاید نیست پاسخ می دهد.

    • ناخوداگاه بدون زمانه، در نتیجه ممکنه رویدادهای قبلی زندگی رو منعکس کنه ولی با این حال بی تاثیر از وضعیت فعلی ما هم نیست

پاسخ دهید