علائم ستاره ای اثر لیندا گودمن – ۳۰ امتیاز

علائم ستاره ای اثر لیندا گودمن

کتاب علائم ستاره ای لیندا گودمن linda goodman

به جرئت می توان کتاب علائم ستاره ای لیندا گودمن را یکی از بهترین کتاب ها در زمینه ی ستاره شناسی دانست که با زبانی ساده و همه فهم به بررسی دانش کامل و جامع ستاره شناسی می پردازد. 

البته، می توان گفت، این کتاب حاصل یک عمر تحقیق و پژوهش نویسنده درعلوم ماورایی است و علاوه بر ستاره شناسی، علوم دیگری همچون علم اعداد، هاله ها، موسیقی و زمینه های بسیار دیگری را نیز در بر می گیرد. 

نقطه قوت این کتاب ارائه دانش عملی است؛ چرا که حاصل تجربه خود نویسنده است و مانند متونی که تنها به نظریه پردازی متکی اند نیست. 

مطالعه این کتاب به تمامی علاقه مندان به علوم معنوی بالأخص ستاره شناسی قویاً توصیه می شود.

لینک دانلود کتاب:

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

کسانی که این کتاب را خریده اند

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل avtarتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ZaHraتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل محسنتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل lightworkerتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Zahraتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ساربانتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل maria.nتصویر پروفایل بانکدار
تصویر پروفایل right

تاریخچه right

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین علوم معنوی خصوصا کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

7 نظر در مورد “علائم ستاره ای اثر لیندا گودمن – ۳۰ امتیاز

 1. سلام

  از اونجاییکه میدونم شما هم مثل بنده به قوانین حق انتشار و مالکیت فکری و مادی آثار احترام میذارید می خواستم بپرسم این کتاب و با دیگر محتواهایی که در سایت برای فروش گذاشتید از این بابت به چه شکلی هستند؟

  چون من می خوام مطمئن بشم که حداقل بخشی از مبلغی که پرداخت میکنم حتما به پدید آورنده اثر و یا مالک مادی اون میرسه.

  ممنون از شما

  • این امتیاز اندکی که برای این آثار در نظر گرفته شده صرفا برای زحمت ما در گردآوری و قرار دادنش روی سایت هست و برای خود اثر هیچ هزینه ای نمی گیریم. فقط آثاری که توسط خود راستمرد تولید شدن برای خود اثر هم هزینه دریافت میشه. که اگه در کتابخونه جستجو کنید تفاوتشون کاملا متمایزه

 2. سلام…
  یه سوال برای اینکه عدد روز تولدو پیدا کنم می باید به میلادی روز تولدمو بررسی کنم یا شمسی؟
  چون تو مثالای کتاب هم تاریخ میلادی هم تاریخ شمسی رو یه جور حساب می کنه.مثلا میگی شخصی متولد ۲۵ مرداد زیر گروه عدد ۷ هست.شخصی متولد ۱۳ اکتبر زیر گروه عددی ۴ هست…یعنی لازم نیست شمسی ها رو به میلادی تبدیل کنیم؟

  • با هر دوش میشه.
   توصیه میکنم هر دو رو تبدیل کنی و توضیحاتش رو بخوتی ببینی کدوم بیشتر برات جواب میده.
   طبیعتا منظور نویسنده اصلی تاریخ میلادی بوده البته.

پاسخ دهید