ghavanin
tabligh-shoma
amuzeshgah

تانترای ۱ و ۲ – ۳۰ امتیاز

 

این کتاب یکی از بهترین آثار عارف هندی است که علاوه بر توضیح تانترا چندین تمرین عملی و مراقبه پویای قدرتمند را قدم به قدم شرح می دهد

کتب و مقالات ویژه و تفاوت آن با کتب و مقالات عادی در وبسایت:

راستمرد در واقع مکانی است برای به اشتراک گذاری دانش با دیگران در حیطه های معنوی. در این راستا تمام سعی ما بر این است که حداثکر محتوا را با حداقل هزینه برای مخاطبانمان فراهم کنیم. به همین خاطر بیشتر مطالب سایت از قبیل کتب، نوشته ها، فایل های صوتی و تصویری را به صورت کاملا رایگان در اختیار مخاطبین محترم قرار می دهیم اما گاهی برخی کتب ، مقالات و فیلم هایی هستند که سازنده اثر برای خلق یا ترجمه آنها هفته ها یا حتی ماهها وقت صرف کرده. یا اینکه این کتب و آثار بعضا کمیاب و نایاب هستند و طبیعی است که دارنده حق آن آثار مایل نباشد آنها را به رایگان دراختیار سایرین قرار دهد. اینجاست که مطالب امتیاز دار سودمند واقع می شوند. در واقع شما با خرید امتیاز یک اثر فقط آن اثر را نمی خرید بلکه به این کارتان به خالق آن اثر می گوید که به اثر او ارج می نهید و او را در تولید محتواهای هر چه بهتر و با کیفیت تر تشویق می کنید و به سایت راستمرد در رشد و بالندگی اش کمک می کنید. فط دقت بکنید که این اثر برای استفاده شخصی شما ارسال می شود. در صورتی که کس دیگری هم مایل به استفاده ازآن بود لطفا او را به سایت ارجاع دهید و با این کار و رعایت قانون کپی رایت، راستمرد را در ادامه راهش دلگرم کنید . با سپاس فراوان از شما مخاطب فهیم.

در ذیل می توانید نام، توضیحات و لینک دانلود اثری که خریداری کرده اید را مشاهده کنید:

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

در صورتی که در سایت عضو نیستید، کتاب را از اینجا سفارش دهید:
۳۰,۰۰۰ ریال – خریدهزینه دریافت شده فقط هزینه نگهداری و پهنای باند سایت است و برای خود کتاب هزینه ای دریافت نمیشود.

کسانی که این کتاب را خریده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل raha75تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sabaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل shekooتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sinklink2009تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل asemangardتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ataollahiتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل damunتصویر پروفایل بانکدار

تعداد دانلود: ۱۸

تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین علوم معنوی خصوصا کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

7 نظر در مورد “تانترای ۱ و ۲ – ۳۰ امتیاز

پاسخ دهید