۱۸ گام تا روشنیدگی اثر رایت – ۳۰ امتیاز

۱۸ گام تا روشنیدگی

مجموعه ای از ۱۸ درس کوتاه معنوی برای تغییر نوع نگرش و دریافت آگاهی های جدید توسط سالک

لینک دانلود:

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

کسانی که این کتاب را خریده اند

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل seyed samadتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل -t.callistoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل avtarتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل rezvanarchتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل secretتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل lovegodتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sabaتصویر پروفایل بانکدار

تعداد دانلود: ۲۶

تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین علوم معنوی خصوصا کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

2 نظر در مورد “۱۸ گام تا روشنیدگی اثر رایت – ۳۰ امتیاز

پاسخ دهید