۱۸ گام تا روشنیدگی اثر رایت – ۳۰ امتیاز

۱۸ گام تا روشنیدگی

مجموعه ای از ۱۸ درس کوتاه معنوی برای تغییر نوع نگرش و دریافت آگاهی های جدید توسط سالک

لینک دانلود:

برای باز کردن این مطلب وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان فورا فعال می شود!

کسانی که این کتاب را خریده اند

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sabaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ساربانتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل nimaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahanتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hoseinalizadehتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل anahidتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل khoshayand

تعداد دانلود: ۱۴

تصویر پروفایل right

تاریخچه right

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین علوم معنوی خصوصا کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

2 نظر در مورد “۱۸ گام تا روشنیدگی اثر رایت – ۳۰ امتیاز

پاسخ دهید