ghavanin
tabligh-shoma
amuzeshgah

راستمرد چطور؟- راهنمای جامع رویابینی شفاف- فیلم و جزوه – ۸۰ امتیاز

l0

رویابینی به معنای آگاه شدن از خواب دیدن است که گفته شده مقدمه ایست برای برونفکنی که در نزد عوام به پرواز روح شهرت دارد. متاسفانه در عصر انفجار اطلاعات، کاربران با انواع فیلم ها و کتاب ها و نظریات مختلف در این زمینه بمباران می شوند، به حدی که پس از مدتی کاملا گیج و ناامید شده و دست از تمرین در این زمینه می کشند. 

راستمرد برای حل این مشکل اقدام به ساخت یک کلیپ همراه با یک جزوه آموزشی نموده است که به دور از زیاده گویی و طرح مباحثی که موجب سرگشتگی می شود، بطور مستقیم و خلاصه، تمرینات جامع و کاملا کاربردی در این زمینه برای جویندگان فراهم شود تا شما عزیزان بدون دغدغه، تمام تلاشتان را بروی تمرین و پیشرفت متمرکز کنید. البته این مجموعه سنگ بنای شروع کار است و ممکن است احساس کنید برای اطلاع از جزئیات، به مطالعه بیشتر نیز نیازمندید.

پیش نمایش فیلم رویابینی

لینک دانلود جزوه و فیلم کامل:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.
۸۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیمافرادی که این فایل را دریافت کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahdiتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل behzad_crowleyتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل asemangardتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل vahmanتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل pouyanshahتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل faridehتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل nimaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Masoudتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل avtarتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hemmatiتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل amirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل secretتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل روژانتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Heewaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مانیتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل khoshayandتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Umiaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل AGAPEتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Telmaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Mary MAGDتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل alinoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل rezaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل merkabaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل arnikaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل aliyekaniتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل masoud
تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

13 نظر در مورد “راستمرد چطور؟- راهنمای جامع رویابینی شفاف- فیلم و جزوه – ۸۰ امتیاز

  1. درود و وقت به خیر,
    متاسفانه موفق به داونلاود فایل نمیشم.
    پس از انتخاب کسر امتیاز دکمه خاکستری شده و قابلیت کلیک مجدد وجود ندارم در عین حال امتیازی نیز کسر نشده و در نتیجه لینک ارجاع داده نمیشود. بارها بارگذاری مجدد انجام شد و همچنان دکمه خاکستریست و قابلیت کلیل مجدد وجود ندارد.

    • سلام، فایل چک شد،مشکلی نبود! دوستان دیگری که خریداری کردند هم مشکلی نداشتند. لطفا با دقت دستورالعمل دانلود رو مطالعه کنید. اگر مجددا موفق نشدید دوباره ذکر کنید تا از طریقی فایل برایتان ارسال شود.

پاسخ دهید