amuzeshgah

کندالینی یوگای فارسی + بازکردن چاکرای ۱ از دوره کندالینی راستمرد – ۵۰ امتیاز

هدف نهایی این یوگا بیدارکردن نیروی خفته و بالقوه ایست که در هر انسانی وجود دارد. این نیرو به ماری تشبیه شده که در چاکرای ریشه سه دور و نیم به دور خود چرخیده وچنبره زده است ؛ به آن مار کندالینی می گویند. همچنین کندالینی یوگا را یوگای آگاهی هم نامیده اند که از انواع تمرین های بدنی (آساناها)، تمرین های تنفسی (پرانایام)، مودراها و باندها (قفل ها و حالات بدنی) و تمرین های ذهنی برای بیدار کردن نیروی بالقوه درونی انسان استفاده می کند تا شخص قادر شود حقیقت را بیان دارد، ارزش های والای انسانی را حفظ کند و بر شفقت و خدمت به دیگران متمرکز شود. به کندالینی یوگا، لایا یوگا هم می گویند که به معنای محو شدن، یا جذب شدن می باشد و احتمالاً به معنای جذب شدن در نیروی الهی و محو نفس یا ایگوی شخصی است.

این کتاب در کنار دوره کندالینی یوگای راستمرد می تواند شروع قدرتمندی برای این تمرینات باشد. برای آشنایی با مباحث مطرح شده در دوره کندالینی راستمرد و همین طور مقایسه با مباحث مطرح شده در کتاب، درس اول دوره کندالینی مقدماتی هم همراه این کتاب به شما تقدیم میشود.

لینک دانلود:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.
۵۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیمافرادی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل batoolتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hassanتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل khoshayandتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل یاسینتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل majidتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Avalancheتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sabaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mar.marbتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sahelتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل pouyanshahتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل kavirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Heewaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hamedتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل روژانتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل pseudoatmaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مهرانهتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل zerefتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل alinoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل پونهتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Fred azad
تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین علوم معنوی خصوصا کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

6 نظر در مورد “کندالینی یوگای فارسی + بازکردن چاکرای ۱ از دوره کندالینی راستمرد – ۵۰ امتیاز

    • شما “اطلس چاکرا” رو میفرمایید. متاسفانه اکثر به اصطلاح رفرنسهای اینچنینی موجود در بازار دست خورده هستن, نه تنها تحریف شدن بلکه کاملا علمی و با منظور اطلاعات غلط و دستکاری شده بهخورد مخاطب میدن و این موضوع صرفا مربوط به کتابهای ترجمه شده موجود در کشور عزیزمون نیست….کلا در تمام دنیا این استراتژی بقر آموزه های انرژیتیک پیاده شده و بر میگرده به کنترل اطلاعات… خوشبختانه کم و بیش هستند سایتهایی که واقعیت رو تا حدودی نشر میدن اما تعدادشون خیلی کمه و تمیز دادن متون اصلی و فرعی نیاز به تخصص داره… حتی خیلی از سایتهایی که ادعایروشنگری و واقع نویسی دارن با نشر چند مورد درست سعی میکنن اعتماد مخاطب رو جلب کنن و در مراحل بالاتر که فکر میکنن اکثر مخاطبها بی اطلاع یا کم اطلاع از اون موضوع خاص هستند اکاذیبشون رو به نام آموزه به خورد ره جو ها میدن… خوشبختانه تا الان راستمرد جزد این دسته از سایتها نبوده…. منتهی شنا کردن بر خلاف جهت مسایلی رو میطلبه… اونم شنا تو همچین آب خروشانی/

      با تشکر از تمام دوستان و عوامل سایت

پاسخ دهید