کندالینی یوگای فارسی + بازکردن چاکرای ۱ از دوره کندالینی راستمرد – ۵۰ امتیاز

هدف نهایی این یوگا بیدارکردن نیروی خفته و بالقوه ایست که در هر انسانی وجود دارد. این نیرو به ماری تشبیه شده که در چاکرای ریشه سه دور و نیم به دور خود چرخیده وچنبره زده است ؛ به آن مار کندالینی می گویند. همچنین کندالینی یوگا را یوگای آگاهی هم نامیده اند که از انواع تمرین های بدنی (آساناها)، تمرین های تنفسی (پرانایام)، مودراها و باندها (قفل ها و حالات بدنی) و تمرین های ذهنی برای بیدار کردن نیروی بالقوه درونی انسان استفاده می کند تا شخص قادر شود حقیقت را بیان دارد، ارزش های والای انسانی را حفظ کند و بر شفقت و خدمت به دیگران متمرکز شود. به کندالینی یوگا، لایا یوگا هم می گویند که به معنای محو شدن، یا جذب شدن می باشد و احتمالاً به معنای جذب شدن در نیروی الهی و محو نفس یا ایگوی شخصی است.

این کتاب در کنار دوره های آنلاین راستمرد می توانید شروع قدرتمندی برای این تمرینات باشد. برای آشنایی با مباحث مطرح شده در دوره کندالینی راستمرد و همین طور مقایسه با مباحث مطرح شده در کتاب، درس اول دوره کندالینی مقدماتی هم همراه این کتاب به شما تقدیم میشود.

لینک دانلود:
(حتما باید در سایت لاگین کرده باشید که لینک خرید را ببینید)

برای باز کردن این مطلب وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان فورا فعال می شود!

کسانی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hamedتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل روژانتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل pseudoatmaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مهرانهتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل zerefتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل alinoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل پونهتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Fred azad
تصویر پروفایل right

تاریخچه right

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین علوم معنوی خصوصا کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

3 نظر در مورد “کندالینی یوگای فارسی + بازکردن چاکرای ۱ از دوره کندالینی راستمرد – ۵۰ امتیاز

پاسخ دهید