tabligh-shoma
amuzeshgah

فیلم ویژه راهنمای جامع رویابینی + دینامیک اختری رابرت بروس (۸۰ امتیاز)

دینامیک اختری کتابی بسیار ارزشمند در نگرشی نوین برای تجربه خروج از کالبد است.این کتاب شگفت انگیز این ظرفیت را دارد که به همه افراد صرف نظر از تمرین های معنوی یا ماورایی اجازه دهد تا ب خروج هوشیار از کالبدشان و سفر در میان سطوح متنوع دنیاهای اطراف اقدام کنند. نویسنده در یک قالب آسان و قابل فهم و کاملا روشن خواننده را به ملایمت به خارج از کالبد و درون این دنیای شگفت انگیز و مهیج راهنمایی میکند. دینامیک اختری حاوی بیش از پنج سال تجدید نظرها، آزمایشات، تحقیقات و بینش های شخصی میباشد.

dynamicسفر به ابعاد دیگر با استفاده از کالبد لطیف که توانایی های شناور شدن، نامرئی شدن و سفر در زمان را دارد همواره موضوعی فریبنده برای انسان بوده است.

raz-horizental

رابرت بروس در این کتاب جذاب یک روایت شخصی، راهنمای عملی، یک راهنمای اشکال یابی و یک چشم انداز نظری در ساختار غیرفیزیکی و نهایی زندگی غریب چند بعدی که همگی داریم ارائه کرده است.

کتاب شامل شش بخش و جمعا ۳۶ فصل است.

بخش اول: عناصر برونفکنی که حاوی نظریه نویسنده در مورد آن چیزی است که وقتی جفت قابل برونفکنی،کالبد فیزیکی را ترک کرد رخ میدهد.

بخش دوم: روشهای نوین انرژی شامل روشهای علمی و دقیق در مورد انگیزش انرژی و آگاهی با استفاده از دستهای آگاهی است.

بخش سوم: مهارت های پایه ک بر این پایه بنا شده است ک چگونه در سه وظیفه ای که برای انجام برونفکنی ضروری هستند موفق شد.

بخش چهارم: خروج برونفکنی و تکنیکهایش که برای تقویت مطالعه در مورد برونفکنی و آغاز انجام واقعی برونفکنی لازم است.

بخش پنجم: پیوند آکاشیک ک ب اقلیم نظریه ها تعلق دارد.

و در آخر بخش ششم: پدیده های غریب اختری.

لینک دانلود:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.
۸۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیمافرادی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل melika

Related Post

تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

پاسخ دهید