ghavanin
tabligh-shoma

کتاب سایه ها اثر رایت – ۳۹۰ امتیاز

کتاب سایه ها، در واقع خود آموزی معنوی است که شاگرد را حداقل در طی ۲ سال اول سلوکش راهنمایی می کند. این کتاب مجموعه ای از بهترین تمرین های معنوی عملی همراه با اصول نظری لازم برای شروع راه را در اختیار شما می گذارد.

Final-II

در ضمن می توانید از آدرس زیر نسخه رایگان کتاب سایه ها (شامل بخش اول کتاب) را از اینجا دانلود کنید و در صورت مفید بودن کتاب اصلی را سفارش دهید.

در صورت پرداخت انلاین لینک دانلود فورا در اختیار شما قرار خواهد گرفت!

تذکر: متاسفانه دیده شده شیادینی این کتاب را به چندین برابر قیمت بفروش میرسانند. لطفا در صورت مشاهده چنین اشخاصی آنها را به ما معرفی کنید. همچنین سعی کنید علاقمندان را برای خرید کتاب از نویسنده اصلیش به اینجا هدایت کرده و با این کار ما را در ادامه راهنمان دلگرم کنید.

لینک دانلود:
(حتما باید در سایت لاگین کرده باشید که لینک خرید را ببینید)

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

خرید کتاب برای کسانی که در سایت عضو نیستند:
۳۹۰,۰۰۰ ریال – خریدکسانی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین علوم معنوی خصوصا کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

9 نظر در مورد “کتاب سایه ها اثر رایت – ۳۹۰ امتیاز

  1. سلام استاد ممنون بابت همه ی مطالب ارزشمندی که به ما یاد میدین.
    میخواستم بگم این مطلب توی آرشیو مطالب امتیاز دار نبود و لای مطالب عادی گذشته فقط هست. گفتم بگم که اگه خواستین بذارین تو آرشیوامتیازدار که دوستان ببینن و استفاده کنن.
    در پناه حق باشین

  2. انصافا ، بهترین کتاب در مبانی رازورزی و باطنی بزبان فارسیه ، تمرینات ش هم عالیه ، من بعد از آشنایی با این کتاب حدود یک سال و نیم پیش ، حدود ۵ سال به تجربه ام در علوم باطنی و رازورزی م اضافه شد. باز هم سپاسگذار معرفت و بینش اصیل رایت عزیز و کتاب سایه هاش هستم.

    • اغلب در سنت های باستانی به کتاب یا دفترچه ای که در اون تجارب معنویشون رو می نوشتن اسم کتاب سایه ها یا همون book of shadows می دادن و این اسم به هیچ وجه چیز منفی اشاره نمیکنه. شاید چون چیز مخفی ای بوده بهش کتاب سایه ها میگفتن.

پاسخ دهید