ghavanin
tabligh-shoma
amuzeshgah

کتابچه کهن الگوهای مردان- ۳۰ امتیاز

کهن الگوها یکی از بنیادی ترین مفاهیمی هستند که توسط کارل گوستاو یونگ، پایه گذار مکتب روان تحلیل گری مطرح شدند. به تعبیر ساده منظور از کهن الگو، ساختارها یا الگوهایی درون ناخودآگاه جمعی هستند که به رفتار، افکار و شخصیت افراد شکل می دهند. کهن الگوها را معادل خدایان در اساطیر باستانی قلمداد کرده اند. فردی که به شناخت نیروهای موثر در خود نائل می آید، به سلاح قدرتمند آگاهی از خود (خودشناسی) نیز دست یافته است.

خدایان و خدابانوان نیروهایی مقتدر هستند که روی عواطف، غرایز و شخصیت افراد تاثیر می گذارند. شناسایی کهن الگوها به ما می گوید که چه استعدادها و توانایی ها یا ضعف هایی در درون ما وجود دارند، علت رفتار یا طرز فکر هر شخص به چه علت با دیگری متفاوت است و  این افکار و گرایش ها از کجا نشأت می گیرند. همچنین این شناخت به ما کمک می کند تا خود و دیگران را بهتر بپذیریم و از قضاوت نسبت به دیگران بپرهیزیم زیرا که متوجه می شویم شخصیت هر فرد تحت تاثیر عوامل بسیاری مانند کهن الگوها شکل می گیرد.

لینک دانلود:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.
۳۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیمافرادی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ifتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hajyofتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hamedتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sm7707تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل seyfy.s2تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل عارفتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mavaraتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل yavarتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Neoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahanتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Shahradتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل iman85تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل neromanتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل koroshتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sahelتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mo)o(nتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Heewaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل dariushتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل saberjafariتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Sinaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Magusتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل nimaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل PersianWizardتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل khaab.infoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل alinoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل vivoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل star پنتاگرامتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل amirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Nataتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مانی

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

10 نظر در مورد “کتابچه کهن الگوهای مردان- ۳۰ امتیاز

    • تست کهن الگوها رو هم انجام دادید؟
      هر کدام از این کهن الگوها در بعضی اشخاص فعال و بعضی دیگه غیر فعال هستن. شناختن اینا در خودمون و دیگران هم ابزاریه برای رشد فردی و خودسازی و هم ارتباط بهتر با افراد بر اساس کهن الگوی فعالشون.

پاسخ دهید