ghavanin
tabligh-shoma

فایل صوتی سفری به زندگی های گذشته – ۵۰ امتیاز

زندگی های گذشته

امروزه بسیاری از مردم علاقمند هستند که درباره زندگی های گذشته خود اطلاعات بیشتری کسب کنند و به نحوی از آنها مطلع شوند. گفته شده که بطور معمول پرده ای بروی ذهن و خاطرات انسان از زندگی های گذشته اش کشیده شده تا آن تجربیات از او پنهان بمانند ولی این امکان وجود دارد که بنا بر حکمت و مصلحتی، بخشی از آنها در رویاها ویا خلسه عمیق به انسان یادآوری شود تا شاید نشانه یا درسی باشد که به رشد آگاهی او در این زندگی کمک نماید. 

در اینجا تمرینی آورده ام که با گوش فرادادن به آن و روش خودهیپنوتیزم، وارد خلسه عمیقی شده و امکان مشاهده بخشی از زندگی های گذشته برایتان فراهم می شود. لازم به ذکر است که موفقیت در این تجربه، به آمادگی روحی شما و نیز مصلحتی که برایتان دیده شده بستگی دارد. همچنین برای اغلب افراد لازم است که با تکرار تمرین به موفقیت دست یابند. 

لینک دانلود:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم  را کلیک کنید.
۵۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیمشما می توانید فایل صوتی اختصاصی خود را از فرم تماس با ما یا آی.دی تلگرام مدیر @rastmard سفارش دهید! برای آشنایی بیشتر با فایل های صوتی خودهیپنوتیزم، کاربردهای مختلف آنها و سفارش به لینک زیر مراجعه کنید.

فایل های صوتی مراقبه (خودهپینوتیزم) چیستند و به درد چه اشخاصی می خورند

کسانی که این فایل را دریافت کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sanaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahsasoniتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل آرتمیستصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل peymiتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل thescreiberتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Ehsanتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mosaferتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل aliتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل zibaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل الهه ی بهارتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ziziتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل taghyتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Tiaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل GrandFatherتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل behzad_crowleyتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل saeidتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل khatereتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل AMKتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل قدرتتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل moonshineتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل msnتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Eliتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Mahmoudتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Saraتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل saman126تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ترانه ی پاییزتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل becildaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل diabloتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ندارمتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل anahid

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

10 نظر در مورد “فایل صوتی سفری به زندگی های گذشته – ۵۰ امتیاز

 1. سپاس از شما روناک خاتون و خسته نباشید
  من برای بار چهارم یا پنجم این فایل رو گوش کردم اما هیچی…هیچ اتفاق یا تجربه ای ندیدم،قبلا چندباری خواب دیده بودم که انگار تو یه محله ی قدیمی هستم،افرادی رو میشناسم که در واقعیت اصلا ندیدمشون و…
  با خودم گفتم شاید زندگی گذشته باشه و برای دانلود و امتحان این فایل خیلی مشتاق بودم اما هرچقدر گوش دادم باز به نتیجه ای نرسیدم…توصیه تون چیه؟

  • دوست عزیز، ما توصیه مون برای نتیجه گیری از تمامی فایل های صوتی گوش دادن به اونها برای حداقل یک ماه تا سه ماهه. حالا بعضی دوستان سریعتر نتیجه میگیرن و بعضی دیرتر. توصیه م اینه که ادامه بدین و در عین حال به مراقبه و کار روی چاکرای چشم سوم تون هم بپردازین. اگر این چاکرا بسته باشه یا ارتباطتون با ناخودآگاهتون قوی نباشه، چه در خواب و چه در بیداری دیدن و بخاطر آوردن رو برای شما مشکل میکنه.

   • سپاس…با این که خیلی وقته مدیتیشن و خودهیپنوتیزم کار میکنم باز نمیدونم چرا انقدر مقاومت ناخوداگاهم بالاست…ولی باید یه انگیزه ی هرچند کوچیک هم باشه برای ادامه ی راه…یه تصویر کوچیک که بفهمم حاصل تخیلم نیست….تصویر سازیم هم بسیار ضعیفه،سعی کردم با تمرین بهترش کنم ولی تا حالا موفق نبودم..برای تصور تلقینات خیلی به خودم فشار میارم.
    به توصیه تون گوش میدم و تا دو هفته دیگه یا یه ماه ادامه میدم،امیدوارم نتیجه بگیرم.
    سپاس

 2. ممنون روناک جان خیلی زیبا بود. من یه سری تصاویر دیدم البته چون ذهن خلاقی دارم نمیدونم چقدرش واقعی یا چقدرش ساخته ی ذهنم بود. میخواستم بپرسم که چطور میتونم تشخیص بدم ؟ یا کلا خودمو درگیر نکنم و فقط نظاره گر باشم؟
  در پناه حق

پاسخ دهید